KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16274037
nr 1627 4037
Akvareller
2 st, omkring 1900, avbildningar från Pompei, Rago Giovanni, yttermått inklusive ram: 13,5x30,5. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:53:18
9/6 17:55:19
500 kr
10/6 18:16:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor